Новини

DSC_0743До уваги мешканців м. Маріуполя та відвідувачів Центру надання адміністративних послуг!

Інформуємо Вас, що у Центрі з 01.06.2017 року буде розпочато прийом заяв щодо отримання послуги «Укладення договору про надання послуг з вивезення побутових відходів» (суб’єкт надання – Комунальне підприємство “Комунальник”) для населення та суб’єктів підприємницької діяльності.

Також, окремо звертаємо Вашу увагу, що послуга для суб’єктів підприємницької діяльності надається тільки для оформлення малих архітектурних форм, земельних ділянок без будівель (споруд), земельних ділянок з незакінченим будівництвом.

У випадках, якщо на земельній ділянці розташовані капітальні будівлі та споруди, необхідно звертатися в КП “Комунальник”  за адресою : м. Маріуполь вул. Набережна, 18

З переліком необхідних документів можна ознайомитись завантаживши інформаційні карти за цим посиланням
Графік прийому документів: понеділок, середа, п’ятниця, субота 9.00-16.00 без перерви, вівторок, четвер 9.00-20.00 без перерви


4бЗвертаємо Вашу увагу, що у Центрі розпочато прийом заяв щодо отримання послуги  “Оформлення перепусток фізичним особам, які виявили бажання перетнути лінію зіткнення”

Координаційна група ОТУ “Маріуполь”  тел. (097) 0109425,  (063) 6586397  (гаряча лінія)

Для отримання інформації щодо перетину лінії зіткнення, а також для самостійного оформлення перепустки в електронному варіанті, звертайтеся, будь ласка, на веб-сайт

upr.ssu.gov.ua

Термін оформлення перепустки – 10 робочих днів (14 календарних) від дня подачі заяви


id-1024x7651492773569

 У ЦНАПі тимчасово призупинено оформлення та видача біометричних документів

6 квітня внаслідок слідчих дій працівників Служби безпеки України в одного з операторів зв’язку, тимчасово призупинено оформлення та видача біометричних документів (паспорт громадянина України  для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі ID-карти) у Центрах надання адміністративних  послуг (ЦНАП) на всій території України.

Таким чином,  ЦНАП у Маріуполі  не має технічної можливості прийому документів для оформлення паспортів громадянина України у формі  ID-карти та паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Також повідомляємо, що для подання документів з отримання паспорту громадянина України у формі  ID-карти, необхідно звернутися до паспортного відділу Державної міграційної служби України за місцем реєстрації, а для подання документів для отримання  паспорту громадянина України для виїзду за кордон – до будь-якого паспортного відділу Державної міграційної служби України в Донецькій області. Перелік паспортних відділів з адресами і телефонами можна  переглянути за цим посиланням http://dn.dmsu.gov.ua/dn/pidrozdili

Раніше оформлені паспорти в Центрі наданні адміністративних послуг, можливо буде отримати в територіальних підрозділах ДМС за попереднім узгодженням адміністратора з заявником дати та часу отримання документу.

Ми віримо в те, що ці проблеми носять тимчасовий характер і обслуговування маріупольців, які бажають отримати паспорт в ЦНАП, буде відновлено найближчим часом. Для цього робиться все можливе і від нас залежне. Як тільки доступ до реєстру буде відновлений,  жителів міста проінформують на сайті Маріупольської міської ради та за допомогою ЗМІ.


 Увага! У Центрі надання адміністративних послуг розпочато прийом документів щодо реєстрації громадських об’єднань.

З 30.01.2017  Центр надання адміністративних послуг розпочинає прийом документів з надання адміністративних послуг, які надає Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області, щодо реєстрації громадських об’єднань. Послуги надаються відповідно інформаційних карток, які затверджено наказом Головного територіального управління юстиції у Донецькій області  від 16 січня 2017 року №13/2.