Новини

DSC_0743До уваги мешканців м. Маріуполя та відвідувачів Центру надання адміністративних послуг!

Інформуємо Вас, що у Центрі з 01.06.2017 року буде розпочато прийом заяв щодо отримання послуги «Укладення договору про надання послуг з вивезення побутових відходів» (суб’єкт надання – Комунальне підприємство “Комунальник”) для населення та суб’єктів підприємницької діяльності.

Також, окремо звертаємо Вашу увагу, що послуга для суб’єктів підприємницької діяльності надається тільки для оформлення малих архітектурних форм, земельних ділянок без будівель (споруд), земельних ділянок з незакінченим будівництвом.

У випадках, якщо на земельній ділянці розташовані капітальні будівлі та споруди, необхідно звертатися в КП “Комунальник”  за адресою : м. Маріуполь вул. Набережна, 18

З переліком необхідних документів можна ознайомитись завантаживши інформаційні карти за цим посиланням
Графік прийому документів: понеділок, середа, п’ятниця, субота 9.00-16.00 без перерви, вівторок, четвер 9.00-20.00 без перерви


  Увага! У Центрі надання адміністративних послуг розпочато прийом документів щодо реєстрації громадських об’єднань.

З 30.01.2017  Центр надання адміністративних послуг розпочинає прийом документів з надання адміністративних послуг, які надає Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області, щодо реєстрації громадських об’єднань. Послуги надаються відповідно інформаційних карток, які затверджено наказом Головного територіального управління юстиції у Донецькій області  від 16 січня 2017 року №13/2.